Академия 1 Май 2019

Лудогорец U17 падна с 4:1 от Левски в София

Лудогорец U17 загуби с 4:1 от Левски (София) като гост, в мач от XXV кръг на първенството в Елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Стефан...

Лудогорец U17 загуби с 4:1 от Левски (София) като гост, в мач  от XXV кръг на първенството в Елитната  юношеска група до 17 години.

Момчетата на Стефан Славов започнаха добре двубоя, имаха шанс да отбележат от дузпа в 5-та минута, когато зад топката застана Петър Георгиев, но пропусна да реализира.  Първият гол в мача бе за разградчани и падна в 20-та минута, а негов автор бе Петър Георгиев.  Домакините от Левски изравниха в 42-та минута.

Вторият гол за Левски падна в 52-та минута и след него момчетата на Стефан Славов отстъпиха инициативата на домакините. Левски успя да реализира за 3:1 в 75-та минута. Последният гол бе отново дело на домакините и падна в 82-та минута - 4:1 за Левски.

Започнахме добре и през първото полувреме имахме своите шансове , но част от тях проиграхме. Обратът настъпи след 52-та минута,  когато Левски поведе в резултата, коментира след последния съдийски сигнал Стефан Славов.

Срещу (Левски София), Лудогорец U17 игра в състав: Дамян Христов,  Иво Ангелов, Алекс Луканов,  Валентин Цветанов,  Анастас Пемперски,  Димитър Михалев,  Даниел-Виктор Кънчев, Петър Георгиев,  Стефан Статев,  Георги Николов,  Калоян Симеонов,  Хидает Хюсеин (Онур Чолак,  Росен Иванов, Стилиян Спасов и Георги Маджаров).