Репортаж 27 Август 2018

Лудогорец II загуби гостуването си на Монтана с 0:2

Лудогорец II загуби с 0:2 гостуването си на Монтана за мача от V кръг на първенството във Втора лига. Домакините откриха резултата в 27-ата минута от...

Лудогорец II загуби с 0:2 гостуването си на Монтана за мача от V кръг на първенството във Втора лига.

Домакините откриха резултата в 27-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушение на Лъчезар Ковачев срещу Тони Тасев. Точен бе самият Тасев. В 37-ата минута Атанас Илиев отбеляза второто попадение за Монтана.

В началото на втората част момчетата на Ради Здравков можеха да се върнат в мача, но от метър Андриан Димитров, вместо да нанесе решаващ удар с глава, опита да спре топката, а това даде възможност на защитник на домакините да изчисти. Малко по-късно добра ситуация за гол пропусна и Денислав Александров.

Опитахме да покажем добър футбол, да се надиграваме със съперника. На моменти това ни се получаваше, но за пореден път загубихме заради грешки в отбрана.Трябва да поработим сериозно точно върху действията си в защита, ако искаме да постигнем добри резултати, коментира след края на двубоя помощник-треньорът Галин Иванов.

МОНТАНА - ЛУДОГОРЕЦ II 2:0

1:0 Тони Тасев (27') - дузпа

2:0  Атанас Илиев (37')

Монтана: Ивайло Василев, Иван Михов, Галин Ташев, Стефан Цонков, Даниел Георгиев, Николай Цветков, Сергей Георгиев, Йордан Йорданов, Айкут Рамадан (65 - Димитър Георгиев), Атанас Илиев (73 - Димитър Илиев), Тони Тасев (80 - Владислав Мисяк).

Лудогорец II: Даниел Наумов, Преслав Петров, Сердар Юсуфов, Илкер Будинов, Денислав Александров, Олег Димитров, Ерол Дост (68 - Стефан Методиев), Доминик Янков, Лъчезар Ковачев, Иван Йорданов (80 - Георги Стоянов), Мартин Милков (60 - Андриан Димитров).

Жълти картони: Тони Тасев, Айкут Рамадан, Владислав Мисяк (Монтана), Лъчезар Ковачев, Ерол Дост (Лудогорец II).