Репортаж 13 Май 2018

Лудогорец II загуби от Монтана с 4:0

Лудогорец II отстъпи при гостуването си на борещия се за място в Елита отбор на Монтана с 0:4. Резултатът откри Иван Коконов в 17-ата минута. В...

Лудогорец II отстъпи при гостуването си на борещия се за място в Елита отбор на Монтана с 0:4.

Резултатът откри Иван Коконов в 17-ата минута. В 21-ата Тони Тасев отбеляза втория гол за домакините. те поведоха с 3:0 в 45-ата минута, чрез Атанас Илиев.

През второто полувреме падна само едно попадение и то бе дело на Атанас Илиев, който се разписа в 81-ата минута.

Очаквано тежък двубой, срещу може би най-стойностния тим в групата. Опитахме да се надиграваме с домакините, но не сме готови в този си вид да бъдем равностойни на такъв противник, коментира след края на срещата помощник-треньорът на "орлите" Тодор Живондов.

МОНТАНА - ЛУДОГОРЕЦ II  4:0

1:0 Иван Коконов (17')
2:0 Тони Тасев (21')
3:0 Атанас Илиев (45')
4:0 Атанас Илиев (81')

Монтана: Марин Орлинов, Даниел Георгиев (67 - Стефан Цонков), Иван Михов, Тодор Георгиев, Кристиан Димитров, Владимир Айтов, Сергей Георгиев (63 - Сава Савов), Борислав Балджийски (75 - Борислав Дамянов), Атанас Илиев, Иван Коконов, Тони Тасев.

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Атанас Карачоров (74 - Николай Томов), Иван Великов, Тихомир Димитров, Сердар Юсуфов (63 - Димитър Илиев), Кристиян Кънчев (46 - Георги Томов), Кристиян Китов, Иван Йорданов, Мартин Милков, Димитър Митков, Мехмед Мехмед.