Академия 25 Март 2018

Лудогорец U17 с равен срещу Черно море в Разград

Лудогорец U17 не успя да победи на свой терен гостуващия му тим на Черно море (Варна) и стигна само до реми - 1:1. Момчетата на Петър Пенчев...

Лудогорец U17 не успя да победи на свой терен гостуващия му тим на Черно море (Варна) и стигна само до реми - 1:1. Момчетата на Петър Пенчев определено не показаха това, на което са способни и не изиграха добър мач.

Срещата бе оспорвана, играта се водеше предимно между двете наказателни полета, а головите ситуации пред двете врати бяха малко. Първото полувреме завърши без попадения.

През второто орлите откриха в 53-ата минута. След корнер, влезлият като смяна Джефер Джефер овладя центрираната топка и с точен удар я прати в мрежата. Гостите от Варна успяха да изравнят в 62-ата минута. Техният гол също падна след статично положение. Топката бе центрирана от фал в наказателното поле, защитниците не успяха да изчистят добре и играч на варненци се оказа най-съобразителен в настъпилото разбъркване.

Срещу Черно море (Варна) Лудогорец U17 игра в състав: Владимир Русанов, Никола Ганчев, Александър Ганчев, Алекс Луканов, Димитър Жеков, Петър Караангелов, Велислав Минков, Кирил Янакиев, Владислав Найденов, Георги Бабалиев, Антониян Харалампиев (Джефер Джефер, Николай Георгиев, Преслав Петров, Пламен Стоянов).