Академия 12 Ноември 2015

Лудогорец U 18 с важна победа за Купата на БФС в София

Лудогорец U18 с треньори Галин Иванов и Тодор Живондов постигнаха ценна победа като гост в София над Септември в първи мач от турнира за Купата на...

Лудогорец U18 с треньори Галин Иванов и Тодор Живондов постигнаха ценна победа като гост в София над Септември в първи мач от турнира за Купата на БФС. Реваншът в Разград е на 26 ноември. Талантите от футболната академия на шампионите спечелиха с 1:0. Голът падна в добавеното време на срещата. Негов автор стана Милен Младенов, който се разписа от дузпа.
През първото полувреме Лудогорец U 18 имаше превъзходство и на три пъти пропусна изгодни положения. След почивката Септември бе по-добрият отбор, но момчетата на Иванов и Живондов се справиха и не допуснаха попадение. Веднъж и шансът помогна на Лудогорец, след като топката срещна гредата зад вратаря Наумов.

Играхме добре. Резултатът е отличен, но нека не забравяме, че има и реванш“, коментнира треньорът Галин Иванов.

Съставът на Лудогорец U18: Наумов, Благоев, Великов, Станимиров, Младенов, Стойнов, Климентов, Тенев, Ковачев, Юнуз, Мехмед (Милков, Юсуфов, Стоянов, Карачоров)