Репортаж 13 Септември 2015

Лудогорец II с трета поредна победа след обрат срещу Нефтохимик

Лудогорец II постигна трета поредна победа в първенството на „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров обърнаха от 0:1 до 2:1 Нефтохимик на стадион...

Лудогорец II постигна трета поредна победа в първенството на „Б“ група. Момчетата на Веселин Бранимиров обърнаха от 0:1 до 2:1 Нефтохимик на стадион „Лазур“ в Бургас. В предните кръгове „орлите“ удариха последователно Септември (Симитли) с 5:0 и Литекс II с 2:1.

Мачът в Бургас започна лошо за Лудогорец. Нефтохимик откри резултата още в 4-ата минута след гол на Стефан Неделчев. Денислав Александров изравни в 78-ата минута, а Ерик Почански донесе победата на „орлите“ в 77-ата минута.

Победихме закономерно. В първите минути бяхме малко по-нервни, допуснахме грешка при попадението на противника. Но впоследствие набрахме самочувствие и стигнахме до пълния успех. Изпуснахме доста положения“, коментира шефът на ДЮШ в Лудогорец Яков Папарков.

Съставът на Лудогорец: Аргилашки, Попадийн, Марем, Керчев, Ангуло, Д. Александров (72-Карамфилов), М. Александров, Димитров, Почански, Смирнов (90-Бонев), Чунчуков (90-Кирилов)

Нефтохимик - Лудогорец II 1:2