Академия 17 Април 2024

Третият отбор на Лудогорец допусна загуба с 1:2 от дубъла на Спартак (Варна)

Третият тим на Лудогорец допусна загуба с 1:2 от дубъла на Спартак (Варна) при своето гостуване от програмата на XXIII кръг в Североизточната трета...

Третият тим на Лудогорец допусна загуба с 1:2 от дубъла на Спартак (Варна) при своето гостуване от програмата на XXIII кръг в Североизточната трета лига.

Началото на шампионатната среща бе обещаващо за разградчани. Те успяха да открият резултата рано, като точен за Лудогорец още в 7-мата минута бе Райан Иванов. Домакините бързо стопиха разликата, като изравнителното попадение бе нанесено две минути по-късно след статично положение. Преди края на първата част Лудогорец допусна и обрат в резултата, като грешка от тяхна страна позволи на съперника да вкара втория си и победен гол. През второто полувреме се разкриха редица чисти голови ситуации пред "орлите", които обаче останаха нереализирани и в крайна сметка срещата завърши в полза на домакините.

Играчите не изпълниха поставените задачи, коментира старши треньорът на Лудогорец III Емилиян Петров.

След изиграната среща, която сложи финал на XXIII кръг в Североизточната трета лига, третият тим на Шампиона остава начело на временното класиране.