Академия 30 Юли 2023

Лудогорец U14 с класика над Шумен в контрола

Лудогорец U14 победи с класическото 3:0 Шумен U15 в контрола, играна на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". "Орлетата" откриха още в 2-та...

"Орлетата" откриха още в 2-та минута. Илия Димитров бе точен след центриране от фланга. В 5-та минута Михаил Карашлийски удвои. При този резултат завърши първото полувреме.

След почивката крайното 3:0 бе оформено в 68-та минута, а гола с шут от дистанция отбеляза Симеон Сименов.

Доминирахме през цялото време на двубоя, без да допуснем нито една сериозна ситуация пред нашата врата. Момчетата се стараха много и съм доволен от показаното, коментира старши треньорът Емилиян Петров след края на срещата.

U14: Лудогорец - Шумен