Академия 15 Юли 2023

Лудогорец U17 стартира с класически успех в контролите

Лудогорец U17 стартира с класическа победа с 3:0 над дублиращия отбор на Фратрия контролите от лятната си подготовка. Проверката се игра на един от терените в...

Лудогорец U17 стартира с класическа победа с 3:0 над дублиращия отбор на Фратрия контролите от лятната си подготовка. Проверката се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Първото полувреме завърши без попадения. Добри ситуации се откриха пред Георги Пенев, Кристиян Манушев и Наско Янев, но те не успяха да поразят целта.

През втората част резултатат откри Наско Янев. Той стигна първи до една избита от вратаря на гостите топка и я прати в мрежата. Елисей Съров удвои красиво. Той видя, че стражът на Фратрия е излязъл напред и го прехвърли от дистанция. Крайното 3:0 оформи Кристиян Манушев, който бе изведен очи в очи с вратаря и го преодоля хладнокръвно.

Като старание и желание нямам забележки. Има, разбира се, още много какво да се желае, но е нормално, тъй като сме в самото начало на подготовката. Утре заминаваме на едноседмичен лагер в Трявна, където ни предстои много работа. Там ще играем контрола с третодивизионния Царева ливада, коментира старши треньорът Димчо Неновслед края на двубоя.

U17: Лудогорец - Фратрия