Академия 8 Юли 2023

Лудогорец III стартира контролите с реми

Лудогорец III направи равенство 1:1 със Спартак (Варна) в първата си контрола от лятната подготовка. Мачът с игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец  III направи равенство 1:1 със Спартак (Варна) в първата си контрола от лятната подготовка. Мачът с игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Старши треньорът Захари Сираков заложи на две различни единайсеторки през двете полувремена.

През първата част на терена бяха предимно по-млади играчи. Гостите успяха да открият резултата и се оттеглиха за почивка с гол аванс.

След подновяването на играта по-опитните футболисти притиснаха съперника. Стигна се до няколко добри положения за гол, при едно от които удар на Кристиян Николов срещна гредата. Резултатът изравни Емил Панов, който с глава засече центриране от фланга.

Получи се равностоен мач. През първото полувреме не бяхме никак убедителни. След смените показахме различно лице през второто полувреме и игра, който имаше своите достойнства, коментира старши треньорът Захари Сираков след последния съдийски сигнал.

Лудогорец III - Спартак (Варна) II 1:1