Академия 30 Април 2023

Лудогорец U16 II с отличен на един срещу Кубрат

Лудогорец U16 II победи Кубрат с 6:1 в мач от първенството за юноши младша възраст на зона Русе. Възпитаниците на Пламен Петров гостуваха за двубоя....

Първото полувреме завърши 3:0 в полза на "орлите". Йосиф Йофчев откри с ефектно попадение от около 30 метра. До почивката на два пъти се разписа и Никълъс Димитров.

През второто полувреме Ерай Мехмедов вкара за 4:0. Домакините успяха да върнат един гол, а Ибраим Емин и Габриел Русев бяха точни за крайното 6:1.

Домакините не ни затрудниха особено. Мачът се игра на практика пред една врата, а съперникът ни отбеляза при единсвеното си голово положение в срещата, коментира старши треньорът Пламен Петров след последния съдийски сигнал.