Академия 25 Февруари 2023

Лудогорец U14 победи с 1:0 Спартак (Варна) в контрола

Лудогорец U14 спечели с 1:0 срещу Спартак (Варна) в контрола. Мачът се игра в Морската столица. Единственото попадение реализира Калоян Георгиев в...

Лудогорец U14 спечели с 1:0 срещу Спартак  (Варна) в контрола. Мачът се игра в Морската столица.

Единственото попадение реализира Калоян Георгиев в 50-та минута. Голът стана след хубава асистенция на Джем Андонов, извела стрелецът очи в очи със стража на домакините.

През първото полувреме Джем Андонов удари греда, а Ястиян Георгиев не успя да порази целта от добра ситуация.

През второто Радослав Колев пропусна очи в очи със стража на Спартак, а при добавката от упор не успя да прати топката в мрежата. На два пъти с гола от изгодни положения се размина и Васил Саватинов.

Представихме се по-добре през второто полувреме.Трябва да вдигнем още динамиката в играта си, коментира след края на двубоя старши треньорът Милен Маринов.