Академия 8 Октомври 2022

Лудогорец U13 пречупи с 2:0 Дунав в Русе

Лудогорец U13 пречупи с 2:0 Дунав в Русе в мач от програмата на VI кръг в първенството на зона Варна. Двата отбора изиграха здрав и оспорван мач, в...

Двата отбора изиграха здрав и оспорван мач, в който не предложи много голови ситуации. През първото полувреме чудесна възможност се откри пред Емир Мехмедов, който не успя да засече добре остро центриране по тревата и топката прелетя над напречната греда. Първото полувреме завърши при нулево реми.

През втората резултата откри Крум Крумов в 53-та минута. Той засече с глава центриране от ъглов удар. По този начин стана и вторият гол на разградчани. Попадението реализира Симеон Симеонов.

Успяхме да спечелим много важна победа като гост на един от най-силните отбори в групата. Не съм доволен от играта ни през второто полувреме, въпреки че тогава отбелязахме и двете попадения. Необходимо е да имаме по-добър контрол на топката при изграждането на атаките ни, коментира старши треньорът Делян Георгиев след последния съдийски сигнал.