Академия 16 Април 2022

Лудогорец U14 II спечели с 2:1 срещу Две могили

Лудогорец U14 II спечели с 2:1 срещу Две могили. Мачът от XIV кръг на първенството в зона Русе се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на...

Лудогорец U14 II спечели с 2:1 срещу Две могили. Мачът от XIV кръг на първенството в зона Русе се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани откриха в 17-та минута с попадение на Даниел Петков. Почивката дойде при този резултат.

След подновяването на играта съперникът успя да изравни в 54-та минута. Пет минути по-късно Йордан Иванов отбеляза за крайното 2:1.

Доволен съм от победата. Момчетата показаха характер и успяха да спечелят, въпреки че мачът не се разви добре за нас. Убеден съм, че можем да играем по-добре и очаквам да го покажем в следващите срещи, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Деан Ангелов.

U14: Лудогорец II - Две могили 2:1