Академия 22 Януари 2022

Лудогорец U15 с класика над Шумен в първата си контрола

Лудогорец U15 спечели с класическото 3:0 първата си контрола през зимната подготовка срещу Шумен. Двубоят се игра на един от терените в комплекса...

Лудогорец U15 спечели с класическото 3:0 първата си контрола през зимната подготовка срещу Шумен. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

През първото полувреме момчетата на Димчо Ненов поведоха с 2:0. Първият гол отбеляза Янко Ажуани в 15-та минута. До попадението се стигна след добра комбинация между Кристиян Манушев и Наско Янев. В последната 35-та минута на първата част се разписа Александър Валяков. Асистенцията бе на Светлин Кралев.

След почивката "орлите" пропуснаха дузпа, отсъдена за нарушение срещу Исмет Хасанов. Крайното 3:0 оформи Станислав Витанов в 58-та минута.

Като за първа контрола съм доволен от енергията, желанието и амбицията, които момчетата показаха. В спортно-технически план е естествено да има още много какво да се желае, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.

U15: Лудогорец - Шумен 3:0