Академия 4 Септември 2021

Лудогорец U15 разби с 4:0 Локомотив в София

Лудогорец U15 разби с 4:0 връстниците си от столичния Локомотив. Мачът от III кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра в...

Лудогорец U15 разби с 4:0 връстниците си от столичния Локомотив. Мачът от III кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра в София.

Момчетата на Димчо Ненов поведоха в 6-та минута с гол на Филип Гигов. Последният пас даде  Кристиян Манушев. Девет минути по-късно Стефан Стефанов удвои с хубав удар от дистанция. Първото полувреме завърши при този резултат.

През второто превъзходството на разградчани намери израз в още два гола. Наско Янев направи разликата класическа в 55-та минута. Той се разписа след подаване на Янко Ажуани. В последната 70-та минута на редовното време Кристиян Манушев оформи крайното 4:0 с глава, след като Светлин Кралев центрира от фал.

Получи се добър мач, в който момчетата се стараха много. Победите са важни, за да натрупаме увереност и самочувствие. Има обаче върху какво да работим и подобряваме, коментира след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.