Академия 7 Ноември 2020

Лудогорец U19 спечели с 3:1 гостуването си Хебър

Лудогорец U19 спечели с 3:1 гостуването си на Хебър в Пазарджик за мача от XVI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години. Момчетата...

Момчетата на Димчо Ненов откриха резултата още в 2-та минута. Росен Иванов намери добре Димитър Михалев и той прати топката в мрежата. В 26-та минута Хебър успя да изравни. Първото полувреме завърши при този резултат.

Разградчани поведоха отново в 62-та минута. Хидает Хюсеин бе фаулиран в наказателното поле и сам изпълни точно отсъдената дузпа. В 66-та минута Божидар Владимиров оформи крайният резултат с удар от дистанция.

Постигнахме ценна победа в мач, който за нас е последният от есенния полусезон. Играта, която показахме, не ми хареса. Оторът има далеч по-голям потенциал. Вярвам, че напролет, когато ще се завърнат и няколко момчета, които лекуват контузии, ще сме по-силни и ще демонстрираме истинските си възможности, каза след края на срещата Димчо Ненов.