Академия 17 Октомври 2020

Лудогорец U19 победи с 1:0 Локомотив (Пловдив)

Лудогорец U19 надделя над Локомотив (Пловдив) с 1:0 в здрав мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра...

Лудогорец U19 надделя над Локомотив (Пловдив) с 1:0 в здрав мач от XIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на стадион "Гнездо на орли".

През първото полувреме добри ситуации за гол се откриха пред Георги Николов и Хидает Хюсеин. Двамата се оказаха сами срещу вратаря на гостите, но не успяха да поразят целта. Почивката дойде при нулево реми.

През втората част от удобни ситуации пропуснаха Димитър Господинов и Росен Иванов. В 79-та минута, след добра флангова атака и разбъркване, Хидает Хюсеин бе най-съобразителен и прати топката в мрежата за крайното 1:0.

Получи се оспорван мач. Похвално е, че момчетата се бориха докрай. За щастие усилията им бяха възнаградени. Имаме своите слабости и ни предстои още много работа, за да достигнем нивото, което ни подхожда, заяви след края на срещата старши треньорът Димчо Ненов.