Академия 11 Октомври 2020

Лудогорец U16 и U14 победиха с 4:0 Олимпик във Варна

Лудогорец U16 и U14 победиха с 4:0 връстниците си от Олимпик във Варна, в мачове от IV кръг на първенствата в зона Варна. По-големите "орли", водени...

По-големите "орли", водени от Емил Георгиев, през първата част стигнаха до нулево реми. През втората Петър Кирев реализира хеттрик, съответно в 47-та, 53-та и 71-та минута, а Васил Тошев добави един гол в 60-та минута за крайното 4:0.

По-малките, подготвяни от Васил Чергов, поведоха с 1:0 в 14-та минута, с попадение на Кристиян Илиев. През втората Наско Янев удвои в 40-та минута, а Кристиян Илиев в 50-та и Джемал Кунгьов в 61-та вкараха за убедителната победа.

Не съм доволен от представянето през първата част. Имаше подценяване и играта не се получи. През втората всичко си дойде на мястото и взехме това, за което бяхме дошли, коментира Емил Георгиев.

Изиграхме хубав мач, а момчетата показаха старание и дисциплина, заяви Васил Чергов.