Академия 2 Октомври 2020

Лудогорец III разгроми с 6:0 Спортист (Генерал Тошево)

Лудогорец III вкара 6 безответни гола на Спортист (Генерал Тошево). Мачът от VIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион...

Лудогорец III вкара 6 безответни гола на Спортист (Генерал Тошево). Мачът от VIII кръг на първенството в Североизточна Трета лига се игра на стадион "Гнездо на орли".

През първата част момчетата на Димчо Ненов отбелязаха два гола. Станислав Вълчев откри в 27-та минута, а в 34-та се разписа Денис Кехайов.

Само 10 минути след началото на втората част Мартин Русков направи резултата класически. В 66-та минута Станислав Вълчев вкара втория си гол в срещата за 4:0. Георги Недков бе точен за 5:0 в 79-та минута, а Каел Димитров оформи крайното 6:0 в добавеното време.

В тази среща заложихме и на момчета от набор 2005 и те се справиха, както трябва. Всички много се стараха и заслужават поздравления, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Димчо Ненов.