Академия 6 Март 2020

Лудогорец U15 победи с 2:0 Септември (София)

Лудогорец U15 победи с 2:0 връстниците си от Септември (София). Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на...

Лудогорец  U15 победи с 2:0 връстниците си от Септември (София). Мачът от XVIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Момчетата на Емил Георгиев отбелязаха по едно попадение в двете полувремена на срещата.

През първото се разписа Денис Кехайов. Той направи хубав самостоятелен пробив и вкара с точен удар по диагонала в 20-та минута.

Стивън Вълчев удвои в 67-та минута. Той получи хубав пас зад гърба на отбраната от Йоан Киров и хландокръвно прати топката в мрежата.

Смятам, че се получи много хубав мач, който в много моменти бе равностоен. Ние спечелихме благодарение на сплотения колектив. Ако момчетата не бяха толкова единни на терена, едва ли щяхме да вземем трите точки, коментира след последния съдийски сигнал Емил Георгиев.

Срещу Септември (София) Лудогорец U15 игра в състав: Омут Кабил, Емил Панов, Александър Георгиев, Георги Караиванов, Кристиян Иванов, Васил Тошев, Петър Петров, Петър Кирев, Никола Георгиев, Константин Белалиев, Денис Кехайов (Радослав Мутафов, Стивън Вълчев, Йоан Киров, Янаки Костов).