Академия 21 Септември 2019

Лудогорец U15 разгроми Витоша 13 с 4:0

Лудогорец U15 разгроми с 4:0 връстниците си от Витоша 13 (София) в мач от VI кръг на първенството в елитната юношеска група до 15 години. През...

През първото полувреме момчетата на Христо Георгиев отбелязаха един гол. Точен беше Петър Кирев в 9-та минута.

През втората част разградчани стигнаха до още три попадения. Георги Караиванов реализира за 2:0 в 44-та минута. Класиката бе оформена от Петър Кирев в 55-та минута,  а крайното 4:0 фиксира Йоан Киров в 63-та минута.

Играхме много добре, можеше да отбележим поне още толкова голове. Резултатът е красноречив, коментира след последния съдийски сигнал Емил Георгиев.

Срещу Витоша 13 Лудогорец U15 игра в състав: Денислав Стойчев,Емил Панов, Александър Георгиев, Георги Караиванов, Кристиян Иванов, Петър Атанасов, Радослав Мутафов, Никола Георгиев, Петър Кирев, Костадин Стоянов, Васил Тошев (Дакарай Трой, Стивън Вълчев, Йоан Кирев, Никола Арнаудов).