Академия 7 Май 2018

Лудогорец U19 чупи рекорди, вкара 18 на Черноморец, събра 106 отбелязани

Лудогорец U19 разби с ханбалния резултат 18:0 връстниците си от Черноморец (Бургас) в мач от XXVI кръг на първенството в Елитната юношеска група до...

Лудогорец U19 разби с хандбалния резултат 18:0 връстниците си от Черноморец (Бургас) в мач от XXVI кръг на първенството в Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли". Момчетата на Юри Васев счупиха два рекорда в групата - за най-убедителна победа и за най-много отбелязани голове в една кампания, като разградчани оформиха сметката си на 106 попадения.

През първото полувреме "орлите" поразиха вратата на съперника 9 пъти. Пет попадения вкара Мартин Милков, две Станислав Вълчев, а по едно добавиха Георги Стоянов и Андриан Димитров.

През втората част възпитаниците на Юри Васев отново отбелязаха 9 гола. Точни бяха Андриан Димитров и Виктор-Оливер Василев с по три, Георги Вълчев с два и Кристиян Кънчев с един.

Срещу Черноморец (Бургас) Лудогорец U19 игра в състав: Владимир Русанов, Николай Томов, Георги Вълчев, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Кристиян Кънчев, Стефан Методиев, Андриан Димитров, Георги Стоянов, Мартин Милков, Станислав Вълчев (Илкер Будинов, Мартин Минчев, Виктор-Оливер Василев ).