Репортаж 27 Януари 2024

Дубълът на Лудогорец попиля с 5:0 Бенковски (Исперих)

Вторият отбор на Лудогорец записа категоричен успех с 5:0 във втората си контрола от зимната подготовка срещу Бенковски (Исперих). Срещата се проведе...

Вторият отбор на Лудогорец записа категоричен успех с 5:0 във втората си контрола от зимната подготовка срещу Бенковски (Исперих). Срещата се проведе на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“.

Точен на два пъти бе Хюсеин Кельовлуев. Той се разписа за 1:0, след което удвои резултата през втората част на мача. За успеха на „зелените“ с попадения допринесоха още Игор Пластун, Димитър Илиев и Димитър Иванов. Те се разписаха във вратата на противника, който се състезава в Североизточната Трета лига, през второто полувреме.

През по-голямата част от мача тимът на Лудогорец разиграваше топката пред вратата на Бенковски, а на почивката наставникът на „зелените“ Захари Сираков направи смени.

Получи се хубава контрола. На моменти замисленото в игрови план се получаваше, друг път не. Имаме слабости и във фаза атака, и при защитата, които трябва да изчистим. Момчетата се стараха много, тимът изглежда по-добре във всеки следващ мач, коментира наставникът на Лудогорец II Захари Сираков.

Лудогорец II - Бенковски (Исперих) 5:0