Репортаж 1 Септември 2023

Лудогорец II загуби с 0:1 от Марек

Лудогорец II загуби с 0:1 от Марек в мач от VIII кръг на първенството във Втора лига. Мачът се игра на стадион "Бончук" в Дупница. Талантите на...

Талантите на "орлите" имаха отлична възможност да открият резултата в 20-та минута на срещата. Анастас Пемперски засече с глава центриране от корнер на Цветослав Петров, но топката срещна гредата. Малко по-късно шут на Хюсеин Кельовлуев премина край вратата. Първото полувреме завърши без попадения.

Домакините отбелязаха единствения гол в мача в 48-та минута. Точен след ъглов удар бе Боян Стойнев. До края на срещата разградчани опитаха да се върнат в срещата, но от изгодни ситуации удари на Йоан Йорданов и Петър Георгиев не затрудниха вратаря на Марек Константин Костадинов.

Отборът изнесе силна продукция и днес, но за съжаление направихме пропуски, които не ни позволиха да вземем поне точка от двубоя. Опитът надделя над младостта, коментира старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

МАРЕК  -  ЛУДОГОРЕЦ II  1:0

1:0 Боян Стойнев (48 )

Марек: Константин Костадинов, Боян Стойнев, Раим Мурадов, Румен Сандов, Христо Каймакански, Димитър Илиев, Александър Близнаков (капитан), Милен Иванов, Даниел Гогов, Георги Божилов, Анжело Кичуков

Лудогорец II: Умут Хабил, Цветослав Петров (капитан), Росен Иванов, Хюсеин Кельовлуев, Педро Енрике, Методий Стефанов, Алекс Луканов, Петър Георгиев, Анастас Пемперски, Бранимир Костадинов, Димитър Господинов