Репортаж 29 Април 2021

Лудогорец II загуби от Септември в София

Лудогорец II допусна загуба с 1:2 при гостуването си на Септември в София за мача от XXX кръг на първенството във Втора лига. Домакините поведоха с...

Домакините поведоха с 1:0 в 27-та минута. Точен от дузпа бе Марио Илиевски. В 34-та минута централният защитник на "орлите" Тихомир Димитров изравни. Двата отбора се оттеглиха за почивка при този резултат. Той се запази до 85-та минута, когато отново Марио Илиевски отбеляза, за да оформи крайното 1:2.

При 1:1 ние имахме чудесна възможност да поведем, но Бранимир Костадинов пропусна сам срещу вратаря. Коректно е обаче да признаем, че Септември също имаше добри ситуации. Доволен съм от духа и себераздаването. За жалост за пореден път допуснахме индивидуални грешки в отбрана. Много се надявам от мач на мач те да стават все по-малко, коментира след последния съдийски сигнал старши треньорът Тодор Живондов.

СЕПТЕМВРИ - ЛУДОГОРЕЦ II  2:1

1:0 Марио Илиевски (27 - дузпа)

1:1 Тихомир Димитров (34)

2:1 Марио Илиевски (85)

Септември:  Николай Банков, Георги Сърмов, Александър Тодоров, Асен Георгиев, Иван Арсов, Кристиян Пешов, Марио Илиевски, Мартин Ачков, Симеон Александров, Стефан Гаврилов, Християн Казаков

Лудогорец II: Владимир Русанов, Илкер Будинов, Владислав Найденов, Велислав Минков, Методия Стефанов, Цветослав Петров, Тихомир Димитров, Кристиян Райчев, Хюсеин Кельовлуев, Бранимир Костадинов, Козмин Моци

Септември (София) - Лудогорец II 2:1