Репортаж 1 Декември 2020

Лудогорец II победи с 2:0 Локомотив в Горна Оряховица

Лудогорец II продължава с добрите изяви във Втора лига. Талантите на "Орлите" победиха с 2:0 Локомотив в Горна Оряховица. След успеха момчетата на...

Лудогорец II продължава с добрите изяви във Втора лига. Талантите на "Орлите" победиха с 2:0 Локомотив в Горна Оряховица. След успеха момчетата на Тодор Живондов вече са на четвърта позиция във временното класиране.

Димитър Митков откри за разградчани в 42-та минута. Преди попадението опасни удари с глава на Ерол Дост и Петър Генчев преминаха над и край вратата. В 45-та минута голмайсторът Митков засече с глава от чиста позиция, но топката прелетя над горната греда. Почивката дойде при този резултат.

В началото на втората част Владислав Найденов излезе сам срещу вратаря на домакините, но не успя да го преодолее. Цветослав Петров удвои преднината на Лудогорец II в 70-та минута.

Изиграхме мача умно и тактически правилно. Много е важно по същия начин да се представим и в оставащите две срещи до края на полусезона, коментира старши треньорът Тодор Живондов след последния съдийски сигнал.

ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА)  -  ЛУДОГОРЕЦ II   0:2

0:1 Димитър Митков (42)

0:2 Цветослав Петров (70)

Локомотив: Християн Христов, Румен Гьонов, Даниел Стоянов, Кристиян Райчев, Петко Цанков, Петър Чалъков, Иван Иванов, Джунейт Яшар (86 - Тодор Бакърджиев), Виктор Митев, Александър Стефанов (58 - Кирил Димитров), Владислав Мирчев

Лудогорец II: Дамян Дамянов, Бранимир Костадинов (62 - Шоко), Илкер Будинов (62 - Хюсеин Кельовлуев), Петър Генчев, Иван Йорданов, Александър Ганчев, Ерол Дост (86 - Методий Стефанов), Димитър Илиев, Владислав Найденов (86 - Георги Чукалов), Цветослав Петров (73 - Петър Карангелов), Димитър Митков