Репортаж 8 Декември 2019

Лудогорец II загуби от Ботев Гълъбово с 0:1

Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си на Ботев (Гълъбово). Мачът от последния за есенния полусезон XVIII кръг на първенството във Втора лига се...

Лудогорец II загуби с 0:1 гостуването си на Ботев (Гълъбово). Мачът от последния за есенния полусезон XVIII кръг на първенството във Втора лига се игра на стадион "Трейс арена" в Стара Загора.

Момчетата на Тодор Живондов пратиха топката в мрежата на съперника в 4-та минута. Ударът бе на Димо Бакалов, но главният съдия Румен Христов видя игра с ръка и не зачете попадението. До края на първата част удар на Петър Караангелов премина край вратата, а стражът на домакините Иван Дерменджиев спаси опасен шут на Иван Йорданов. Краят на първата част дойде при нулево реми.

Второто полувреме не започна добре за "орлите". Домакините заиграха по-активно и в 59-та минута Тихомир Димитров си отбеляза автогол, с който Ботев откри. Резултатът се запази до последния съдийски сигнал и разградчани завършиха полусезона с поражение.

За пореден път съперникът не ни надигра, но в крайна сметка ни победи. Явно ни предстои още много работа, коментира след последния съдийски сигнал Тодор Живондов.

БОТЕВ (ГЪЛЪБОВО) - ЛУДОГОРЕЦ II  1:0

1:0   Тихомир Димитров (59 - автогол)

Ботев Гълъбово: Иван Дерменджиев, Антон Огнянов, Аспарух Смилков (56 - Митко Плахов), Джунейт Яшар (82 - Пламен Коларов), Димитър Алексиев (71- Ерай Карадайъ), Димитър Трайков, Емил Иванов, Емин Ахмед, Иван Винков, Исус Ангелов, Цветелин Радев

Лудогорец II: Владислав Стоянов, Илкер Будинов, Петър Генчев, Тихомир Димитров, Димитър Илиев, Петър Караангелов (64 - Владислав Найденов), Велислав Минков (80 - Стефан Методиев), Методий Стефанов (70 - Бранимир Костадинов), Иван Йорданов, Хюсеин Хюсеинов, Димо Бакалов