Предстоящо 16 Април 2024

11 мача за 5 дни играят отборите в Адакемия Лудогорец

11 са възможностите за победа, които шампионатните срещи през седмицата разкриват пред гарнитурите на Лудогорец. Точно толкова са срещите, които...

11 мача за 5 дни ще играят отборите от Академия Лудогорец. Ето програмата за периода 15-21 април:

17 април, сряда, 16 часа, Варна – Лудогорец III – Спартак (Варна) II

В първия шампионатен сблъсък от новата седмица третия отбор на Лудогорец среща дубъла на варненския Спартак. „Зелените“ са лидери в класирането с 45 точки и пет позиции пред съперника, който има натрупан актив от 37 точки. Предишната среща между двата тима завърши с резултат 5:2 в полза на „орлите“.

18 април, четвъртък, 10 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U16 – Пирин (Благоевград)

След феноменалния рекорден успех от предишния шампионатен кръг, момчетата на Росен Маринов посрещат връстниците от Пирин (Благоевград). “Орлетата“ са еднолични първенци в Елита с 8 точки преднина пред вторите. В мача от IX кръг юношите на Лудогорец се наложиха над същия опонент с 4:0.

18 април, четвъртък, 13 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U15 – Черно море (Варна)

Момчетата на Милен Маринов постигнаха равенство в последната си среща, но новата седмица им дава шанс да приберат трите точки. Първенците в класирането ще се изправят срещу осмите в таблицата. Делят ги цели 28 точки, а предишната им среща във Варна завърши с резултат 1:0.

18 април, четвъртък, 15 часа, Русе – Лудогорец U16 II – Локомотив (Русе) - ОТЛОЖЕН

В програма от XIII кръг на Междуобластна група Русе вторият тим на 16-годишните юноши на Лудогорец се изправят срещу русенския Локомотив. „Орлетата“ са начело в групата си, докато съперниците изостават на четвъртото място. Те вече излязоха като победители от срещата между двата тима с категоричния успех 4:0 през IV кръг на есенния полудял.

18 април, четвъртък, 16:30 часа, Русе – Лудогорец U14 II – Локомотив (Русе) - ОТЛОЖЕН

В рамките на четвъртия ден от седмицата по-малките „орлета“ от втория отбор до 14 години също предстои да се изправят срещу противниците от Локомотив (Русе). Макар двата тима да стоят само през едно място разстояние в тяхната Междуобластна група Русе, то разликата в натрупаните точки е осезаема. Момчетата от Лудогорец имат натрупан актив от 22 точки, или само 2 точки по-малко от първия в таблицата. Русенци изостават от юношите на Шампиона с 9 точки. Лудогорец вече веднъж победи отбора от крайдунавския град с 2:1 при срещата им от IV кръг на есенния полусезон.

19 април, петък, 18 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U13 – Спартак (Варна) II

Часове преди началото на XVI кръг в Зонална група Варна децата на Лудогорец до 13 години продължават да заемат първото място. Точките с вторите са изравнени, но „зелените“ имат два изиграни мача по-малко. Противниците им от дубъла на варненския тим изостават на седма позиция. Точно седем гола им нанесоха „орлетата“ за категоричната победа със 7:1 при срещата им от есенния шампионатен дял.

20 април, събота, 12:15 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U14 – Черно море (Варна)

„Орлетата“ оглавяват класирането и в Зонална група Варна до 14 години. Амбициите за утвърждаването на спокойната преднина продължават и в предстоящата домакинска среща, в която ще посрещнат петите в таблицата от Черно море (Варна). Победата над този тим вече се е услаждала на „орлетата“, които се наложиха с 3:1 в срещата от VII есенен кръг.

20 април, събота, 14 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец U17 – Спартак (Плевен)

Следващата шампионатна среща на Лудогорец U17 изглежда като загрявка, щом осезаемите лидери в Елитната група посрещат последните в класирането от Спартак (Плевен). За несходството в класите на двата тима говори осезаемата разлика от цели 49 точки. Момчетата на Емилиян Петров победиха този съперник с 5:1 при гостуването си от есенния полусезон.

20 април, събота, 17 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец III – Локомотив (Русе)

Третият тим на Лудогорец е единственият, за който през тази седмица предстоят два шампионатни сблъсъка. След гостуването на дубъла на Спартак (Варна) в сряда, още същата събота им предстои домакински мач. Съперниците от Русе не изглеждат сериозна пречка пред трите точки, тъй като изостават на 12 позиции след Лудогорец. Предишната среща между двата тима завърши с 1:0 в полза на „орлите“.

21 април, неделя, 12 часа, Благоевград – Лудогорец – жени – Спортика (Благоевград)

„Орлиците“ на Лудогорец отново излизат на чужд терен в преследване на трите точки. Този път ще се изправят срещу петите в шампионатната таблица.

21 април, неделя, 17 часа, комплекс „Гнездо на орли“ - Лудогорец II – Янтра (Габрово)

След постигнатите равенство и загуба през изминалата седмица, сега момчетата на Захари Сираков излизат на свой терен в преследване на трите точки. „Зелените“ стоят 5 точки по-надолу от своя съперник, като ги делят 5 точки.

Да пожелаем успешен полет на всички в ятото на „орлите“!