Академия 28 Април 2024

Третият отбор на Лудогорец с класически успех 3:0 срещу Бенковски (Исперих)

Третият отбор на Лудогорец постигна класически успех 3:0 срещу Бенковски (Исперих). Разградчани гостуваха на съперниците в програмата от XXV кръг на...

Третият отбор на Лудогорец постигна класически успех 3:0 срещу Бенковски (Исперих). Разградчани гостуваха на съперниците в програмата от XXV кръг на Североизточната Трета лига.

Първия гол във вратата на исперихчани отбеляза Антонио Попов. Той откри резултата в 38-мата минута. По този начин двата тима посрещнаха почивката с гол аванс за Лудогорец. Кристиян Николов удвои преднината за "орлите" в 74-тата минута, а три минути по-късно Петър Георгиев оформи класическия и краен резултат 3:0.

Играчите се справиха с поставените задачи, като през по-голямата част от мача контролирахме игровите действия, коментира наставникът на Лудогорец III Емилиян Петров.

След края на XXV кръг на Североизточната Трета лига "зелените" заемат лидерската позиция с 51 точки. През тази седмица те ще посрещнат осмите в таблицата от Рилци (Добрич).