Академия 8 Април 2023

Лудогорец U15 вкара 5 безответни гола на Локомотив (Пловдив)

Лудогорец U15 вкара 5 безответни гола на Локомотив (Пловдив) в мач от XXIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се...

Лудогорец U15 вкара 5 безответни гола на Локомотив (Пловдив) в мач от XXIII кръг на първенството в Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Разградчани поведоха в 5-та минута. Голът отбеляза с глава Александър Сергеев, който засече центриране от корнер. Шест минути по-късно Калоян Божков удвои, също с глава, при идентична ситуация. В 15-та минута преднината стана класическа, а попадението заби Елисей Съров с удар от дистанция. В 17-та минута Илиян Гатински бе точен за 4:0. Крайното 5:0 оформи Максим Минков в 32-та минута.

След почивката "орлите" имаха възможности да отбележат още голове, но не бяха точни в завършващия удар. При едно от положенията Николай Николов удари греда.

Изиграхме силен мач и съм доволен от всички момчета, които изпълниха на ниво поставените им задачи. Отборът действаше с желание и дисциплина, коментира старши треньорът Росен Маринов след последния съдийски сигнал.