Репортаж 10 Март 2024

Жените на Лудогорец допуснаха загуба с 1:3 от Севлиево лейдис

Женският отбор на Лудогорец допусна загуба с 1:3 от Севлиево лейдис. Мачът от XV кръг се игра в комплекс "Гнездо на орли". Дамите от разградския тим...

Дамите от разградския тим изиграха добро и мотивирано първо полувреме, като спазиха указанията на треньорския щаб. Закономерно те поведоха в резултата с гол на Крисия Сокирова.

На полувремето старши треньорът на "орлиците" Елена Пеева се наложи да предприеме три принудителни смени, след като основни играчи на отбора получиха контузии. Това повлия на играта, от което се възползваха дамите от Севлиево. Двете попадения на противничките дойдоха след груби грешки в защитата на Лудогорец. Крайният резултат 1:3 оформи отсъдена дузпа за гостите.

Женският отбор на Шампионите понесе негативи заради ненаказани провокации от страна на противниците. Домакините отново бяха ощетени, когато отсъден фал за игра с ръка на последния играч в защитата на Севлиево бе санкциониран само с жълт картон.

Отсъдената дузпа беше несъществуваща! Ще си вземем поука от допуснатите грешки, които да изчистим в следващите мачове. Благодарим за подкрепата на мощната агитка, се обърна наставникът на "орлиците" Елена Пеева.

Лудогорец-ж - Севлиево Лейдис 1:3