Мач център

СЕЗОН 2023/24, Женски футбол, 2-ри кръг

Женският отбор на Лудогорец показа характер и взе точка в дебютния си мач

10 Септември 2023

Женският отбор на Лудогорец показа характер в дебютния си мач в първенството и завърши 2:2 като гост на Севлиево Лейдис. Момичетата на треньора Елена Пеева на два пъти изоставаха в резултата, но с гол в 89-ата минута стигнаха до точката. Над всички в двубоя бе Ванеса Гайдек, която отбеляза и двете попадения - в 35-ата минута и секунди преди последния съдийски сигнал.

Дамите на Лудогорец играха много силно срещу класния отбор на Севлиево Лейдис и съвсем заслужено си тръгнаха с равенство от Севлиево.

"Стана драматичен и равностоен мач. За съжаление ни вкараха два гола след наши грешки, но важното е, че не се предадохме до края и показахме характер", сподели треньорът Елена Пеева.

В следващия кръг идната събота Лудогорец ще направи своя официален дебют пред публиката в Разград с домакинство на Дунав (Русе).