Академия 1 Май 2024

Децата на Лудогорец U14 надделяха с 5:0 над Дунав (Русе)

Футболистите на Лудогорец до 14 години надделяха с 5:0 над Дунав (Русе). "Орлетата" посрещнаха съперника на свой терен в комплекса "Гнездо на орли" в...

Футболистите на Лудогорец до 14 години надделяха с 5:0 над Дунав (Русе). "Орлетата" посрещнаха съперника на свой терен в комплекса "Гнездо на орли" в отложен мач от XVI кръг на Зонална група Варна.

"Зелените" поведоха с 1:0 през първото полувреме с попадение на Ахмед Якуб. При този резултат двата тима се оттеглиха на почивката.

След подновяването на играта Раян Димитров удвои преднината за Лудогорец. До края на срещата във вртата на гостите се разписаха още Симеон Симеонов, Николай Радков и Емир Ергюн.

През първото полувреме играчите не се представиха на необходимото ниво, докато през втората част показаха по-добри умения и съответно реализирахме 4 попадения, коментира старши треньорът на Лудогорец U14 Емилиян Петров.

През следващия редовен XX кръг от първенството "орлетата" ще си вземат глътка въздух.

U14: Лудогорец - Дунав 5:0