Академия 1 Май 2024

Третият тим на Лудогорец би с 3:1 Рилци (Добрич)

Футболистите от третия тим на Лудогорец победиха с 3:1 Рилци (Добрич). Срещата от програмата на XXVI кръг на Свероизточната Трета лига се изигра в...

Футболистите от третия тим на Лудогорец победиха с 3:1 Рилци (Добрич). Срещата от програмата на XXVI кръг на Свероизточната Трета лига се изигра в комплекс "Гнездо на орли".

Петър Кирев откри резултата в полза на "зелените" в 33-тата минута на първата част. Така двата тима посрещнаха почивката с гол аванс за домакините. Преднината за Лудогорец удвои нападателят Кристиян Николов в 59-тата минута. Тимът на Рилци успя да намали изоставането си в 70-тата минута, но 15 минути по-късно Петър Кирев отново се разписа и оформи крайното 3:1.

Играчите се представиха на добро ниво и през голяма част от мача контролирахме игровите действия, заяви старши треньорът на третия отбор на Лудогорец Емилиян Петров.

Следващата седмица Талантите на Шампиона ги очаква гостуване на Септември (Тервел) в отложен мач от XVII кръг в Североизточната Трета лига.

Лудогорец III - Рилци 3:1