Репортаж 9 Април 2024

Лудогорец II с равен във Втора лига

Лудогорец II и ЦСКА 1948 II направиха 2:2 в мач от Втора лига. Гостите поведоха с автогол на Анастас Пемперски в 21-ата минута. В 35-ата опитният...

Лудогорец II и ЦСКА 1948 II направиха 2:2 в мач от Втора лига. Гостите поведоха с автогол на Анастас Пемперски в 21-ата минута. В 35-ата опитният Бранимир Костадинов изравни от дузпа.

В края на първото полувреме Ивайло Марков отново изведе "червените" напред в резултата - 2:1. Десетина минути преди края на редовното време Росен Иванов фиксира крайния резултат.

Съставът на Лудогорец II: Д. Христов, Д. Илиев, Н. Николов, М. Стефанов (78 - Д, Господинов), Бр. Костадинов (46 - Й. Йорданов), П. Георгиев (46 - Вл Найденов), С. Шишков, Пемперски, Д. Иванов (66 - Райан Иванов), Росен Иванов, К. Димитров (55 - Ал. Маринов).

Лудогорец II - ЦСКА 1948 II 2:2