Академия 21 Април 2024

Третият тим на Лудогорец пази лидерството след успех с 4:1 над Локомотив (Русе)

Третият отбор на Лудогорец победи с 4:1 съперниците от Локомотив (Русе) и остава едноличен първенец на върха в Североизточната Трета лига. "Орлите"...

Третият отбор на Лудогорец победи с 4:1 съперниците от Локомотив (Русе) и остава едноличен първенец на върха в Североизточната Трета лига. "Орлите" бяха домакини в срещата от XXIV кръг на шампионата.

Разградчани откриха резултата още в 16-тата минута, когато точен за своя тим бе Петър Кирев. Преднината за "зелените" удвои Антонио Попов малко след подновяването на играта. С попадение в 60-тата минута се разписа Кристиян Николов, който направи резултата класически. Четвъртото попадение във вратата на Локомотив нанесе отново Антонио Попов в 76-тата минута. Единственият гол, който момчетата на Лудогорец допуснаха, падна малко преди края на срещата, в 88-та минута.

Играчите се стараха и в голяма степен изпълниха поставените им задачи, коментира старши треньорът на Лудогорец III Емилиян Петров.

Лудогорец III - Локомотив (Русе) 4:1