Академия 25 Март 2024

Третият отбор на Лудогорец с класика 3:0 срещу Светкавица (Търговище)

Третият отбор на Лудогорец постигна класически резултат 3:0 срещу Светкавица (Търговище). Мачът от XX кръг на Североизточната Трета лига се игра в...

Третият отбор на Лудогорец постигна класически резултат 3:0 срещу Светкавица (Търговище). Мачът от XX кръг на Североизточната Трета лига се игра в комплекса "Гнездо на орли".

Несин Салим откри резултата три минути преди края на редовното първо полувреме. По този начин двата тима се оттеглиха на почивката с гол аванс за Лудогорец.

След подновяването на играта във вратата на Светкавица се разписаха още Антонио Попов в 74-тата минута и Никола Тодоров в 80-тата минута.

Отборът се представи на по-ниско ниво от възможностите си и въпреки това момчетата постигнаха успех, коментира старши треньорът на Лудогорец III Емилиян Петров.