Академия 29 Април 2023

Лудогорец U14 сломи с 1:0 временния лидер Добруджа

Лудогорец U14 сломи с 1:0 временния лидер в класирането Добруджа Добрич в мач от XV кръг на първенството за деца в зона Варна. Срещата се игра на...

Лудогорец U14 сломи с 1:0 временния лидер в класирането Добруджа Добрич в мач от XV кръг на първенството за деца в зона Варна. Срещата се игра на един от терените в комплекса "Гнездо на орли".

Победното попадение падна в 33-та минута. Отбеляза го Тодор Тодоров, а асистенцията бе на Симеон Лалев. През първото полувреме гол на Тимур Мустафа бе отенен заради засада, а от изгодни ситуации пропуснаха Виктор Иванов и Джем Андонов.

След почивката още едно попадение на Тимур Мустафа не бе зачетено зарази засада, а той, и Калоян Георгиев бяха близо до гола, но не успяха да се разпишат.

Доволен съм, защото момчетата показаха характер след тежкия ни мач за Купата на БФС в сряда. Имаше умора и оплаквания от различни болежки, но всички стиснаха зъби и дадоха най-доброто от себе си, коментира старши треньорът Милен Маринов след последния съдийски сигнал.

След успеха "орлетата" се изравниха по точки с Добруджа, но имат мач по.малко. Те са с една година по-малки от играчите на другите отбори в зоната.

U14: Лудогорец - Добруджа 1:0