Академия 29 Март 2014

Юношите с пета поредна победа, удариха Векта 1:0

Пета поредна победа в първенството на елитната юношеска група до 17 години постигна Лудогорец.

Пета поредна победа в първенството на елитната юношеска група до 17 години постигна Лудогорец. Момчетата на треньорите Атанас Димов и Тодор Живондов удариха 1:0 Векта и убедително водят в класирането с девет точки пред Левски и Литекс. Четвъртият Ботев (Пд) изостава с дванадесет точки. Денислав Александров донесе победата на "орлите" с попадение в 30-ата минута. Халфът се възползва от отличен пробив на Томас Цвятков, завършил с добро подаване на същия.

Лудогорец имаше тотално превъзходство през целия мач и на четири пъти пропусна 100-процентови положения пред противниковата врата чрез Кирилов, Бонев и Цветанов.

"Труден двубой, защото противникът ни беше във възход след три поредни победи. Въпреки това, ние доминирахме, но съжалявам, че не отбелязахме повече голове", заяви треньорът на Лудогорец Атанас Димов.

Съставът на Лудогорец срещу Векта: Емил Господинов, Кристиян Джамов, Преслав Петров, Сердар Юсуфов, Даниел Гергов, Людмил Иванов, Антонио Тошев, Светослав Бонев, Томас Цвятков, Денислав Александров, Мартин Кирилов (Цветанов, Чаушев, Тодоров, Николов)