Академия 22 Март 2014

Юношите с четвърта поредна победа в елитната група

Лудогорец записа четвърта поредна победа от началото на пролетния дял в елитната юношеска група до 17 години.

Лудогорец записа четвърта поредна победа от началото на пролетния дял в елитната юношеска група до 17 години. Момчетата на Атанас Димов и Тодор Живондов удариха с 1:0 Черно море във Варна и водят убедително в клаирането със седем точки пред втория Левски. Мартин Кирилов донесе успеха на "орлите" в морската столица. Той е разписа в 43-ата минута.

Постижението на Лудогорец в елитната група е още по-значимо заради факта, че в последните четири мача талантите не само записаха победи, но и не допуснаха гол. Преди успеха над Черно море тимът на Димов и Живондов победи последователно Черноморец (1:0), Монтана (3:0) и Чавдар Етрополе (4:0).