Репортаж 22 Януари 2014

Лудогорец прави равен с Рубин - 1:1 (видео)

Лудогорец направи равенство - 1:1 срещу Рубин (Казан) в първата си контрола на турска земя.

Лудогорец направи равенство - 1:1 срещу Рубин (Казан) в първата си контрола на турска земя. Мачът в комплекс "Адора" в курорта Белек се игра пред 100 зрители.

Руският тим, който подобно на Лудогорец се класира на 1/16 финал в турнира Лига Европа, откри резултата в началото на второто полувреме. Тогава Мухамечшин бе изведен в удобна позиция и с удар от границата на наказателното поле изпрати топката в мрежата. Шампионът на България стигна до изравнителното попадение минута преди последния съдийски сигнал. Тогава централният защитник Теро Мантула се възползва от асистенция на Жуниор Кайсара и отблизо направи Арлаускис безпомощен.

"Орлите" можеха да отбележат още попадения през по-силното за тях второ полувреме, но Кайсара, Мисиджан и Безяк нямаха ден пред противниковата врата.

В двубоя участие не взеха възстановяващите се от травми Александър Александров, Алексанъдр Барт и Мишел Платини.

Съставът на Лудогорец срещу Рубин: Стоянов, Минев, Моци, Терзиев, Шоко, Ешпиньо, Абало, Дяков, Луму, Марселиньо, Кишада; Резерви: Чворович, Златински, Мантула, Бургзорг, М. Александров, Ернандес, кайсара, Мисиджан, Безяк, Витиня, Бакалов

Лудогорец - Рубин (Казан) 1:1