Репортаж 1 Декември 2013

Лудогорец повали Берое в Стара Загора (видео)

Лудогорец записа ценна победа над Берое в Стара Загора и възстанови преднината си от шест точки пред Литекс.

Лудогорец записа ценна победа над Берое в Стара Загора и възстанови преднината си от шест точки пред Литекс. Шампионите спечелиха под Аязмото с 1:0 и убедително водят на върха с 46 пункта. Голът отбеляза Върджил Мисиджан през първото полувреме. Той се разписа след асистенция на Жуниор Кайсара.

Въпреки, че в четвъртък имаха тежък мач срещу ПСВ, спечелен с 2:0, "орлите" бяха пълни господари на мача в Стара Загора. Треньорът Стойчо Стоев бе дал почивка на капитана Светослав Дяков, Козмин Моци и Михаил Александров, но техните заместници Фабио Ешпино, Георги Терзиев и Дани Абалбо се справиха добре. Успехът на Лудогорец можеше да бъде още по-изразителен, но в края на мача героят от мача с ПСВ Роман Безяк пропусна сам срещу вратаря.