Академия 19 Май 2024

Третият отбор на Лудогорец победи с 2:0 Устрем (Дончево)

Момчетата от третия отбор на Лудогорец победиха с 2:0 Устрем (Дончево). "Орлите" гостуваха на своя съперник за срещата от XXVIII кръг в...

Момчетата от третия отбор на Лудогорец победиха с 2:0 Устрем (Дончево). "Орлите" гостуваха на своя съперник за срещата от XXVIII кръг в Североизточната Трета лига.

Несин Салим откри резултата в 25-тата минута след статично положение. Никола Тодоров удвои преднината за разградчани в 54-тата минута. Той оформи крайното 2:0 с удар от далечна дистанция.

Играчите се стараха и изпълниха поставените задачи, заяви старши треньорът на третия отбор на Лудогорец Емилиян Петров.

Два кръга преди края на шампионата, разградчани са лидери в класирането. В следващия, предпоследен кръг, те ще посрещнат у дома съперниците и втори в таблицата от Фратрия (Бенковски).