Академия 11 Май 2024

Децата на Лудогорец U13 вкараха 5 безответни гола на Светкавица (Търговище)

Децата на Лудогорец U13 записаха убедителна победа с 5:0 срещу Светкавица (Търговище). Шампионатната среща от последния XVIII кръг се изигра в...

Децата на Лудогорец U13 записаха убедителна победа с 5:0 срещу Светкавица (Търговище). Шампионатната среща от последния XVIII кръг се изигра в комплекс "Гнездо на орли".

Разградчани откриха резултата още в 4-тата минута след началото. Точен за своя тим беше Господинов, който оплете кълбото във вратата на Светкавица с глава след центриране от корнер на Владимир Христов. Александър Димитров удвои резултата, след като бе изведен сам срещу вратаря от Владимир Христов.

По време на почивката старши треньорът Емил Георгиев направи редица смени, като влезлите на терена също се представиха много добре.

През второто полувреме Денислав Петров направи класическото 3:0 с хубав диагонален удар. Точен за 4:0 бе Данислав Илиев след подаване отляво на Диан Славов. Крайното 5:0 оформи Момчил след хубава флангова атака и подаване на Диан Славов.

Направихме много добър мач въпреки сгъстената защита на противника, доволни сме, коментира наставника на Лудогорец U13 Емил Георгиев.

След последния редовен мач от програмата на Зонална група Варна "орлетата" са лидери в класирането на точка пред вторите от Спартак (Варна). Предстоящият идната седмица двубои между двата тима от XI отложен кръг ще определи крайното класиране.