Академия 9 Май 2024

Третият отбор на Лудогорец допусна гол за 0:1 срещу Септември (Тервел)

Третият тим на Лудогорец допусна загуба с 0:1 от Септември (Тервел). Разградчани гостуваха на своя противник за отложения мач от XVII кръг на...

Третият тим на Лудогорец допусна загуба с 0:1 от Септември (Тервел). Разградчани гостуваха на своя противник за отложения мач от XVII кръг на Североизточната Трета лига.

Играта на "орлите" разкри пред тях шанс да открият резултата, но удар на Кристиян Николов от близка дистанция премина над вратата. В 45-тата минута домакините съумяха да реализират единственото попадение в срещата след изпълнение на статично положение.

През второто полувреме голови ситуации липсваха и пред двете врати, с което резултатът до края се запази 0:1.

Играчите се стремиха да изпълнят поставените цели, но в някои ситуации не се представиха на нужното ниво, коментира старши треньорът на третия отбор на Лудогорец Емилиян Петров.

След изиграния отложен мач "зелените" запазват лидерството в Североизточната Трета лига. В неделя те приемат на свой терен Доростол (Силистра) като част от програмата на XXVII кръг.