Репортаж 27 Април 2024

Дубълът на Лудогорец с равенство 1:1 срещу Черноморец (Бургас)

Дубълът на Лудогорец записа равенство 1:1 срещу Черноморец (Бургас). "Орлите" гостуваха в крайморския град за срещата от XXX кръг в шампионата на...

Дубълът на Лудогорец записа равенство 1:1 срещу Черноморец (Бургас). "Орлите" гостуваха в крайморския град за срещата от XXX кръг в шампионата на Втора професионална лига.

Талантите на Шампиона успяха да открият резултата в самото начало. Попадението във вратата на Черноморец дойде 3 минути след първия съдийски сигнал, като точен за "орлите" беше Росен Иванов. Дублиращият тим на Лудогорец запази резултата в своя полза до края на първото полувреме.

След подновяването на играта Черноморец успя да изравни. Голът за 1:1 падна в 51-вата минута.

В срещата преобладаваха единоборствата, но липсваха футболни качества и у двата отбора. Не съм доволен от футболистите, в пореден мач като гости не показваме играта, която демонстрираме като домакини. Отдавам го на психологическа бариера и влиянието на фактора "гости-домакини", заяви старши треньорът на Лудогорец II Захари Сираков.

След изиграването на всички срещи в XXX кръг от първенството вторият тим на Шампиона заема осмата позиция в таблицата с актив от 42 точки. В следващия шампионатен кръг "орлите" ще посрещнат на свой терен последните във временното класиране от Бдин (Видин). Мачът е насрочен за идния петък, 3 май.