Академия 28 Март 2013

Старшата на Лудогорец громи 8:0 Дунав

Юношите на Лудогорец набор`95 записаха разгромна победа в първенството на зона Варна в изтеглен мач от XIV кръг.

Юношите на Лудогорец набор`95 записаха разгромна победа в първенството на зона Варна в изтеглен мач от XIV кръг. Момчетата на треньора Росен Маринов смачкаха с 8:0 Дунав. С хеттрик се отчете Анжело Алберт. Два гола заби Бейджан Хюсеинов, а по веднъж се разписаха Любомир Христов, Геро Писков, Ферихан Метин. "Орлите" можеха да спечелят с двуцифрен резултат, но куп пропуски преди почивката лишиха талантите от тази възможност.

"Доволен съм. Особено от първото полувреме. Момчетата изпълниха всичко перфектно. Резултатът го потвърждава", коментира треньорът Росен Маринов.

След този успех Лудогорец остава на второ място в класирането. Същият отбор ще участва на турнира "Манзаров" в Свищов от 14 до 19 април.

Съставът на Лудогорец: Господинов, Асенов, Марем, Писков, Йорданов, Иванов, Цолев, Христов, Хюсеинов, Станчев, Алберт (Влезли като смени: Ценов, Салимов, Стойчев, Метин, Гюрсес, Марков)