Академия 21 Януари 2024

Лудогорец U15 попиля със 7:0 Сердика (София) U15

Момчетата от елитния отбор Лудогорец U15 сътвориха истинско голово шоу в контролния мач срещу Сердика (София) U15, попилявайки съперниците с краен...

Момчетата от елитния отбор Лудогорец U15 сътвориха истинско голово шоу в контролния мач срещу Сердика (София) U15, попилявайки съперниците с краен резултат 7:0. Срещата се изигра по време на подготвителния лагер на тима в старозагорското село Ягода.

Първото полувреме завърши с отличен резултат за „орлетата“, които на почивката оставиха опонента си сразен със 6 точни удара във вратата му.

Тимур Мустафа се разписа за своя отбор с хеттрик. Голмайсторът откри резултата още в 8-мата минута след началото на срещата. Второто му попадение дойде в 20-тата минута, а само 6 минути по-късно Тимур се превърна в най-резултатния играч в мача с трети точен изстрел.

Преслав Стойков записа името си в контролата с голове в 18-тата и в 30-тата минута. Петър Клявков намери очертанията на вратата в 12-тата минута. Крайното 7:0 оформи Веселин Атанасов в 43-тата минута.

По време на срещата талантите на Лудогорец U15 успяха да създадат множество голови ситуации.

Получиха се добре изградени атаки. Имам забележки в различни фази на играта, продължаваме да се готвим, коментира старши треньорът на Лудогорец U15 Милен Маринов.

Следващата предвидена контрола на тима по време на подготвителния лагер е срещу Спартак (Пловдив) U16.