Репортаж 19 Февруари 2013

Лудогорец победи 2:1 Спартак (Москва) (видео)

Лудогорец постигна ценна победа в шестата си контрола на лагера в Испания. Шампионите удариха 2:1 руския гранд Спартак (Москва).

Лудогорец постигна ценна победа в шестата си контрола на лагера в Испания. Шампионите удариха 2:1 руския гранд Спартак (Москва). Под непрекъснатия дъжд на базата "Марбея футбол център" двата тима изнесоха здрав мач, в който "орлите" можеха да постигнат и по-изразителна победа.

Станислав Генчев откри резултата още в 5-ата минута. В края на първото полувреме руснаците изравниха след фаул, при който реферът позволи изпълнение преди стената да бъде наредена. Роман Безяк заби втория гол за Лудогорец след почивката. В самия край на срещата Марселиньо отлично намери Мирослав Иванов в малкия пеналт, но халфът се засуети и пропусна да отбележи.

ЛУДОГОРЕЦ: Голубович, Кайсара, Моци (46-Гулдан), Мантула, Минев, Генчев, Дяков (60-Костадинов), Стоянов, Ернандес (46-Марселиньо), Милисавлевич (46-Иванов), Безяк (60-Бакалов, 83-Александров)

Лудогорец победи 2:1 Спартак (Москва)